Pasgol Finansal İşlemler

Pasgol sitesinde finansal işlemler, Pasgol finansal işlemler anlayışı, aslında kullanıcıların finansal departmandan talepleri doğrultusunda geliştirilmiş halde görülmektedir. Para yatırma ve çekme işlemlerinde özgür, hızlı, güvenli ve uygun limitler ile hareket etme imkanının yaratıldığı değerlendirilmiştir. Bu yazıda para yatırma ve çekme işlemleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Pasgol
Pasgol

Pasgol Para Yatırma İşlemleri

Tabi ki ilk olarak, Pasgol para yatırma işlemleri hakkında bilgi vereceğiz. Para yatırma konusunda isteyenler Türkiye’de açılmış bankalar üzerinden ya da bankalarda açılmış hesapları üzerinden para yatırma işlemini yapabilir. Bu doğrultuda banka kartı, kredi kartı, EFT, havale, cepbank, karekod ile para yatırma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Elektronik ön ödemeli kartlar ile para yatırma seçenekleri bulunmaktadır. Astropay kart ile ya da paykasa kart ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Lakin sanal cüzdanlar ile para yatırma seçenekleri vardır. Papara ile para yatırma, jeton ile para yatırma gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Fakat Pasgol sitesine giriş yapmak için tıklayın!

Pasgol Finansal İşlemler
Pasgol Finansal İşlemler

Pasgol Para Çekme İşlemleri

Peki yatırım yaptınız, kullandınız, kazandınız, kullanabileceğiniz Pasgol para çekme işlemleri kapsamında kullanabileceğiniz seçenekler nelerdir? Havale ile ödeme yapıldığı, EFT ile ödeme yapıldığı, papara ile ödeme yapıldığı ve jeton ile ödeme yapıldığı görülebilmektedir. Bu sistemlerin bir ya da birden fazlasını kullanmanız mümkün olacaktır. Para çekme konusunda ekstra bir bilgi verelim. Sitede çekebileceğiniz en düşük miktar, 100 TL olarak sabitlenmiş durumdadır. 1 günde çekebileceğiniz en yüksek miktarın ise, 20.000 TL olduğu görülecektir. 20.000 TL tek seferde ya da 20.000 TL toplam para 2 seferde çekilebilir. Ancak günlük limitin geçilmesi mümkün olmayacaktır

Pasgol Finansal İşlemlerde Komisyon

Şunu açık bir şekilde belirtelim, finansal departman ile görüştüğünüzde, Pasgol finansal işlemler konusunda detaylı bilgileri elde edebilirsiniz. Nedir açık olarak belirtilmesi gereken konu? Pasgol finansal işlemlerde komisyon anlayışı yoktur.  Gerek para yatırma işlemlerinde; gerekli ise para çekme işlemlerinde hiçbir şekilde finansal departman paralar üzerinden kesinti yapmayacaktır. Yatırdığınız para hesaba net olarak geçer. Tabi ki kullanma yetkisi sadece sizdedir. Bunun ile birlikte para çekme talimatı verdiğinizde, sistemin önemi olmayacak, çekilecek para miktarının önemi olmayacak ve komisyon alınmayacaktır.