Pasgol Canlı Destek

Pasgol canlı destek hattına bağlanarak hesap işlemleri, para yatırma, para çekme ve bonus alma konularında destek alabilirsiniz. Canlı destek birimi, 7/24 aktif olduğu için günün her saatinde bağlanma şansınız vardır. Bağlanmak için giriş sayfasında bulunan butonu kullanabilirsiniz. 

Pasgol
Pasgol

Pasgol Canlı Destek Hattına Nasıl Bağlanılır? 

Ancak Pasgol canlı destek hattı, müşteri hizmetlerine mesajınızı ileterek iletişime geçebileceğiniz bir destek birimidir. Siteye üye olmadan da canlı destek hattına bağlanabilirsiniz, hesap işlemleri gibi farklı konularda bilgi alabilirsiniz. 

  • Canlı destek hattına bağlanmak için güncel giriş adresini kullanarak Pasgol giriş sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. 
  • Giriş sayfasında bulunan yeşil renkli mesaj butonuna tıkladığınızda müşteri temsilcisi ile iletişime geçebileceğiniz bir mesaj penceresi açılacaktır. 
  • “Canlı destek başlatıldı” yazısı ekranda göründükten sonra mesajınızı yazarak iletebilir, 1-2 dakika içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. 

Pasgol Müşteri Hizmetleri 

Pasgol müşteri hizmetleri, üyelerin site içerisinde yaşadığı tüm sorunlar için destek olmak amacıyla hizmet verir. Fakat Pasgol şikayet hattı olarak canlı destek hattı, Whatsapp hattı, Telegram hattı ve iletişim numaralarına yer vermiştir. Aynı zamanda sitenin destek mail adresi ile de iletişime geçebilirsiniz. 

Giriş sorunlarınız ve belge talebi gibi işlemleriniz için bahis sitesinin mail adresinden destek alabilirsiniz. Finansal işlemler, bonus alma, üyelik silme gibi işlemler için Pasgol canlı destek hattına günün her saatinde bağlanabilirsiniz. 

Pasgol Canlı Destek
Pasgol Canlı Destek

Pasgol Yardım Seçenekleri 

Öncellikle Pasgol müşteri hizmetlerine canlı destekk hattı, Whatsapp hattı ve iletişim numarasını kullanarak bağlanabilirsiniz. Özellikle tüm yardım seçenekleri için bağlanma butonları giriş sayfasında paylaşılmıştır. Lakin sayfanın altına indiğinizde telefon ve Whatsapp sekmelerini görebilirsiniz. 

Müşteri hizmetlerine tüm cihazlarla bağlanabileceğiniz destek butonları ana sayfasında yer alır. Fakat yardım sekmesine tıkladığınızda mesaj pençelerine otomatik olarak yönlendirilirsiniz. Ancak Pasgol iletişim numarası için telefon sekmesine tıklayabilir ve müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

Pasgol Whatsapp Hattı 

Pasgol, kullanıcılarının sitede yaşadığı sorunlara kısa sürede çözüm üretmek adına farklı yardım seçenekleri sunmuştur. Whatsapp hattı, tüm üyelerin belirli saatlerde yardım alabileceğiniz destek birimi olarak hizmet verir. Giriş sayfasında bulunan sekme ile mesaj penceresini otomatik olarak açabilirsiniz. Aynı zamanda canlı destek hattına da günün her saatinde bağlanarak yardım alabilirsiniz.